+90 312 354 9060

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

SORU
CEVAP
KATKI NEDİR
katkılar araçların yakıtlarında , motor yağlarında ve dişli kutularında kullanılan kimyasal ürünlerdir.
MOTOR YAĞLARINDA KATKI KULLANILMASINA GEREK VAR MI
Motor yağlarında katkı kullanılması çok tartışaln bir konudur. Katkılara dikkatle yaklaşan ve tedbirli davranan kullanıcılara hak vermek zorundayız. Çünkü tam olarak içeriği belli olmayan ve ne işe yaradığı net olarak açıklanamayan bir çok katkı bulunmaktadır. Ayrıca motor yağ üreticilerinin bir çoğu katkı kullanılmasını önermez. Ancak biz CAY-E motor yağ katkısının araca hiç bir zarar vermeyeceğini aksine olağanüstü fayda sağlayacağını ispat edebiliriz. Bu nedenle CAY-E yağ katkılarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. CAY-E motor içini yıkar ve yüzeyleri normal yollarla ölçülemeyecek nano boyutta kaplar. Sürtünmeyi %90 a kadar azaltır. Sesleri keser , performans artırır. Motor ömrünü uzatır. CAY-E nin faydalarını kullanım sonrası hemen hissemeye başlarsınız.
KATKILAR ARAÇLARA ZARAR VERİR Mİ
Doğru bir katkı aracınıza zarar vermez. Katkıların kullanım yerlerini öncelikle öğrenelim. Motor yağlrında , yakıtlarda ve dişli kutularında kullanılmak üzere üretilmiş katkılar vardır. İçeriği belli olmayan katkılar bu üç nokta da aracınıza zarar verebilir. Bu yüzden aracınızın hangi aksamında kullanırsanız kullanın katkının kalitesinden emin olmanızda fayda vardır. İyi bir katkı olağanüstü faydalar sağlayabilir. Metal yüzeyleri kirlerden arındıran ve tekrar kirlenmesini geciktiren bir katkı devamında sürtünmeleri azaltıyorsa hem parçaların ömrünü uzatır , hem performans ve tasarruf sağlar . CAY-E bu özelliklere sahip bir üründür. Sonuçları yapılan testlerle iptlanmıştır.
YAKIT KATKILARI NE İŞE YARAR
yakıt katkılarının bir çoğunda solvent benzeri yanıcı kimyasallar ile doğrudan benzin-dizel yakıtlarının kendisi kullanılır. bir miktar farklı kimyasallar ile karıştırılan katkılar satışa sunulur. bu tip ürünler kullandığınızda tam olarak faydayı anlayamaz ve net bir tarif yapamazsınız. o nedenle yakıt katkılarına temkinle yaklaşan araç kulancılarına hak vermek gerekir. oysa CAY-E yakıt katkısı ne işe yaradığını ve nasış çalıştığını tam olarak anlatır. CAY-E kolay alev almayan tek yakıt katkısıdır. içerisinde solvent veya benzeri yanıcı maddeler barındırmaz. CAY-E yakıt kakısının olağanüstü faydaları vardır.
DİŞLİ KUTUSUNDA KATKI KULLANILIR MI
şanzımanlarda, diferansiyellerde ve dişli kutulu otomatik şanzımanlarda katkı kullanılabilir. özellikle sesleri azaltmak amaçlı katkı kullanılması çok yaygındır. CAY-E nin en etkili olduğu alanlardan birisi de bu alandır. CAY-E şanzımanlarda ve diferansiyellerde sesleri azaltır veya tamamen keser. sürtünmeyi adeta sıfırlar. parça ömrünü uzatır.
KATKILAR YAKIT TASARRUFU SAĞLAR MI
motor yağında ve yakıtlarda kullanılan katkılar yakıt tasarrufu sağlayabilir. zamanla kirlenen motor içinde sürtünme artar ve zorlaşır. ayrıca yakıtlar pompayı, enjektörleri, yanma odasını, egsoz manifoldunu, turboyu zamanla kirlendirir. sonuçta kirlenme ve artan sürtünme aracı zorlamaya başlar. performns azalır, yakıt tüketimi artar. eğer motor içinde , yanma odasında, turboda, enjektörlerde biriken kirleri temizleyebilirseniz ve beraberinde sürtünmeyi büyük oranda azaltabilirseniz araçta büyük değişimler görebilirsiniz. performans artar, tasarruf elde dilir, parçaların ömrü uzar. işte bu faydaları CAY-E garanti eder. ayrıca CAY-E kullanımı sonrası egsoz emisyonu azalır.
ENJEKTÖR VE TURBO KİRLENMELERİNİ KATKILAR ÖNLER Mİ
Benzin ve dizel yakıtların içerisinde bulunan kimyasallar zamanla enjektörleri , turboyu , yanma odasını , pompayı ve egsoz manifoldunu kirlendirir.Bbu kirler parçaların erkenden bozulmasına neden olabilir. sözkonusu parçaların fiyatları da oldukça pahalıdır. CAY-E ürünlerinin en iddalı olduğu alanlardan birisi de bu kirlenmelerin temizlenmesidir. CAY-E hem kirleri temizler hem de metal yüzeyleri nano boyutta kaplar ve tekrar kirlenmeyi engeller.
MOTOR YAĞLARI NEDEN SİYAHA DÖNÜŞÜR
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
ŞANZIMAN SESLERİNİ KATKILAR GİDERİR Mİ
Bir katkı şanzıman yağı ile birlikte kullanıldığında dişlilerin sürtünmesini azaltabilirse sesleri kesebilir. CAY-E sürtünmeleri % 90 a kadar azaltır. O yüzden sesleri azaltır veya tamamen keser.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN