+90 312 354 9060

Sosyal Medyada Biz}

MOTORUNUZDA CAY-E KULLANARAK YAKIT TASARRUFU SAĞLAYABİLİRSİNİZ

CAY-E kullanarak yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. CAY-E motor yağ katkısı ve CAY-E yakıt katkısı ile temizlenen -iyileşen ve korunan tüm yüzeylerde sürtünme % 90 a kadar , ısı ise % 10 a kadar azalır. Motorunuzda yapılan temizlik ile ses azalır. 

CAY-E kurum temizleme katkısı ( benzin-dizel katkısı ) ve motor yağ katkısı kullanarak yakıt tasarrufu sağlarsınız. CAY-E 40-50 derece ısıyıla karşılaştığı her ortamda EPC  ( Elektro polar saf karbon ) ye dönüşür. EPC ler metal yüzeylerle zıt kutuplu moleküller oldukları için bu yüzeylere doğru şiddetle ilerleler ve yapışırlar. Ancak EPC ler birbirlerinin üzerine yapışamazlar.

1- CAY-E  KURUM TEMİZLEME KATKISI  yakıt deposunda kullanılır. Öncelikle yüksek basınç pompası, enjekör, turbo , subaplar ve yanma odasında zamanla oluşmuş kirlilikler temizlenir. Sonrasında temizlenmiş tüm yüzeyler EPC ile kaplanır.  Bu yüzeyler zırh gibi kaplanarak adeta elmasa dönüştürülür. Korumaya alınan bu parçalar kolay kolay tekrar kirlenmez ve bozulmaz.

Motor içindeki kirlenmenin temizlenmesi ile % 20 ye kadar tasarruf etmeniz mümkün olur. CAY-E kullandığınızda performans artışı ve tasarruf göreceksiniz . Sanki araç bir yükten kurtulmuş gibi olacak veya yokuş aşağı gidiyormuşsunuz gibi çekiş artacak. Bu tasarruf demekir. Çünkü gaz pedalına verdiğiniz yük azalacak ve yakıt düşecek. Bunun sebebi CAY-E nin metal yüzeylerde yaptığı temizlik ve değişimdir. Enjektörler , pompa ve turbo daha rahat çalışır. Yanma odası temizlenir.  Ayrıca yüzeyde oluşan nano kalınlık ( 2-3 nanometre. militrenin milyonda birkaçı kadar)  sürtünmeyi % 90 a kadar azaltır. Isıyı düşürür. Bunların toplamında tasarrufu ve diğer faydaları da beraberinde görürsünüz.

Bu uygulamayı yeni motorlarda yaparsanız adeta koruyucu hekimlik gibi önlem almış olursunuz. ileride oluşacak kirlilikleri önceden engellemiş olursunuz.
2-  CAY-E  MOTOR YAĞ KATKISI kullandığınızda motor iç kirliliği sona erer. Motor sesiz çalışır. Rahatlar. Motor yağ kanalları, yağ pompası ve segman yuvaları temizlenir. CAY-E bu 3 işi aynı anda yapabilen dünyadaki tek üründür.

CAY-E motorunuza hiç bir zarar vermez. Dünyada bilinen en ince ve en dayanıklı yüzey değişikliği ve beraberinde sürtünme ile ısının azalması motora sadece fayda sağlar. CAY-E nin nano moleküllerinin üst üste yapışmaması ve tüm yüzeyi kaplaması mucizevi bir oluşumdur.  Kuru yağlama meydana gelir. Motorunuz bir müddet yağsız kalsa bile veya yağa su karışsa dahi yatak sarmaz. Çalışmaya devam eder. Parça kullanım maliyetlerini azaltması da sizin için önemli bir tasarruftur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN